Helg Ernest: Misstänkte att du inte ville erkänna att Nubben gjort ett fynd i Manderville. Att alla värvningsansvariga har en massa kontakter som de utnyttjar och sen använder sin fingertoppskänsla till att tacka ja till rätt spelare, tror jag alla förstår...ja förutom du då. Det är en styrka att erkänna att man haft fel. Prova det någongång.
När man kikar in här så undrar man om det blivit ett forum för talangutveckling etc där bandaren går på repeat. Diskussionen är rätt tradig nu, där det verkar endast handla om att ha rätt och bräka sig i sin egen förträfflighet.
Att alla värvningsansvariga har en massa kontakter som de utnyttjar och sen använder sin fingertoppskänsla till att tacka ja till rätt spelare, tror jag alla förstår...ja förutom du då.
Det är en styrka att erkänna att man haft fel. Prova det någongång.