Fotboll

Grupper · 17661 inlägg · 45 ämnen

Inlägg: 1256498

Sv: La Liga

65selander:

Liverpoolklass på den killen :)


Svarskommentarer

Sv: La Liga
mattias - 74: Näe, inte Liverpoolklass på den killen. I PL funkar det inte att vara 1.05 hög och väga 32 kilo. I la liga funkar det bättre där det fuskas och filmas hela tiden. Även om jag måste tillstå att killen ändå är hyfsad......Skulle förmodligen ta en plats i Gefle med lite träning:-))

Sv: La Liga

mattias - 74: Vore Liverpool ens hälften så bra så skulle de inte harvat omkring på 6:e - 7:e plats i Premier League.

Domaren däremot, han håller Liverpool-klass. Är alldeles för petig och därmed rena katastrofen och får massor av uppmärksamhet.


Sv: Fotbolls VM 2026
mattias - 74: Jag hoppas få se Spanien - Argentina i finalen.

Egentligen älskar jag Brasilien men dom har inte fått ihop spelet under någon del av varken kval- eller mästerskapsspel såhär långt, varför jag tror dom får det väldigt ... | Läs mer
Sidan sköts av: Forumledarna