Malmö Redhawks

SHL · 24628 inlägg · 2625 ämnen

DAX ATT KÖPA NYTT OCH SLÄNGA GAMMALT !!


DAX ATT KÖPA NYTT OCH SLÄNGA GAMMALT !!
DET ÄR FÖR JÄKLA DÅLIGT!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VILKA JÄVLA SOPOR NI ÄR!!!!!! SKÄMS PÅ ER!!

PERCY, DU VAR PÅ MATCHEN, JAG HOPPAS DU FATTAR NU, ATT VI MÅSTE KÖPA IN MINST TVÅ SPELANDE, TEKNISKA OCH SNABBA BACKAR!! ANDERSSON KAN NI SLÄNGA PÅ TIPPEN!!

DET ÄR SKANDAL ATT NI SPELAR SOM NI GÖR!
HAR EN TANKE MED, KANSKE DAGS ATT KÖPA EN NY MÅLIS MED, FÖR HADELÖV HAR INTE SITT BÄSTA SJÄLVFÖRTROENDE NU, FÅR JU INGEN HJÄLP AV BACKARNA!!

TA TILLBAKA ANDREW WERNER, MEN HAN KANSKE EJ ÄR LEDIG, FÖRMODLIGEN INTE!!

GÖR NÅGOT INNAN DET ÄR FÖR SENT!!!


OCH ALLA NI SOM SKRIKER AVGÅ BÄCKMAN, VAD JAG VET SÅ ÄR HAN EJ PÅ ISEN!???

ATT BYTA TRÄNARE HJÄLPER INTE, BARA SÅ NI VET!!

Sv: DAX ATT KÖPA NYTT OCH SLÄNGA GAMMALT !!
Det kan hjälpa att byta tränare, men jag är inte säker på att det hjälper nu. Givetvis är det extremt konstigt att en mogen back som Andersson som så sent som för 6 månader sedan var firad hjälte i Europa är så blek nu. Om det beror på honom eller omgivningen (läs, tränarna) kan jag inte svara på.

Sv: DAX ATT KÖPA NYTT OCH SLÄNGA GAMMALT !!
Allt ihop kan vara tränarnas fel se bara på trelleborg i fotbollen den tränaren körde ett spelsystem som inte passade spelarna jag tror det är samma här in med nya tränare säger jag

« · 17793