jonsson: Det där hade vi verkligen inte råd med! Vi går på hörntänderna redan som det är, ett smärre mirakel om vi tar poäng i den här matchen!
Sedan måste man ju sätta ett rejält frågetecken för Cmore´s produktioner?! EN jävla kamera har man från dom matcher som inte är huvudmatch, EN!!!! Inga repriskameror bakom mål, man har knappt en aning om hur målen gick till! Man pratar ju om kundupplevelser, och Cmore pissar på sina kunder.
Det är vi Allsvenska supportrar som finansierar SHL-sändningarna med 10-tal kameror och 15 experter. Hur fan vore det om ni visar oss Allsvenska supportrar ett litet uns av respekt, jävla svin!
{8384}: Såg bara sista halvan och det såg bra ut. Grämer mig att jag inte fick tag på biljetter till matchen. Smittspridningen är ganska hög i SKåne just nu så kanske lika bra.
{5647}: Ja, hade Sylle eller Tjernström varit med så hade man säkert spridit ut juniorerna över kedjorna istället och haft kvar OP i fjärde. Nu handlar det mest om att ställa upp tre någorlunda bra kedjor och då vill man nog rubba så lite som möjligt.
Sedan måste man ju sätta ett rejält frågetecken för Cmore´s produktioner?! EN jävla kamera har man från dom matcher som inte är huvudmatch, EN!!!!
Inga repriskameror bakom mål, man har knappt en aning om hur målen gick till!
Man pratar ju om kundupplevelser, och Cmore pissar på sina kunder.
Det är vi Allsvenska supportrar som finansierar SHL-sändningarna med 10-tal kameror och 15 experter. Hur fan vore det om ni visar oss Allsvenska supportrar ett litet uns av respekt, jävla svin!