atomragnar: men hur kan domarna ha en del i hans spel .. Heter det översyn eller tolerans .. tja men det är ju han ..det är ju hans spelstil !! Konsekvent .
{5647}: De kan mycket väl avgöra hela matchen på detta. Har de ingen som helst jävla känsla? Nog måste de insett att även den första var extremt tveksam?
Modo4321: Nu får de byta ut domarna. De tre utvisningarna de tagit är alla tre fullständigt felaktiga. Tre av tre i samma period. Faktiskt skandalöst uselt.
{5647}: Hur i HELVETE kan de ta en 5-mot-3 när Löven-spelaren stormar in i målgården??? Så in i helvetes jävla bedrövligt. Domaren står ju fan 2 m ifrån.
Rytter: det är ju HELT tydligt att Karlin måste ta ett snack med killarna gällande Rahimi. sen borde han åkt på nån mer 2a han med, men just nu leder han ju stort. man ser ju att det är en gameplan från deras sida.
Haha tuffa Rahimi filmar och faller som en fura efter att ha fått dragit Sveningsson och hållt fast honom i tröjan i närkamp. Hur fan kommer Hanif Bali undan med allt?