oilers tror jag max kan slå ut kings, sen väntar nog alberta-derby och flames har ju sett riktigt bra ut denna säsong. förstår verkligen inte varför oilers fortfarande står fast med smith/koskinen, även om smith haft en ok säsong är han på tok för ojämn och lättskadad. koskinen ska vi inte ens prata om..
mattias - 74:3-0 till Minnesota i do or die matchen borta mot Colorado efter första perioden. Får se om talesättet om svårigheten att vinna efter en sådan bra start håller i sig. Bra match och inga mål i PP.
oilers tror jag max kan slå ut kings, sen väntar nog alberta-derby och flames har ju sett riktigt bra ut denna säsong.
förstår verkligen inte varför oilers fortfarande står fast med smith/koskinen, även om smith haft en ok säsong är han på tok för ojämn och lättskadad. koskinen ska vi inte ens prata om..