Alisandali: Är det som det sägs? Ett väsande ljud ur avgaspipan/orna. Tyst som bara den. Har haft förmånen att bara som hastigast lyssnat på Jagga V12a när den åkte förbi, den väste då bara iallafall. Själv har jag då inte gett upp Corvette drömarna, trots att finansmenistern sagt i från ( Frugan) Men och andra sidan har jag en hållhake på henne, hon lovade mig en H-D när jag fyllde 50 för några år sedan. Nästa år skall hon få införliva det löftet.
Jag fick ett bra tipps, en Corre från blocket och hämta brochyr på en ny H-D med pris på. Då lär man få den billigaste ( c : Vilket torde vara Corren
Rulltårtan : Grejen är att alla stora ledare är dårar. Du kan inte ta dig till en sån hög maktposition om du inte är spritt språngande galen. Iron Lady t.ex.
Det är bara kolla på korrupta dvärgstatsministern vi har nu hur mycket fuffens ... | Läs mer
Tyst som bara den.
Har haft förmånen att bara som hastigast lyssnat på Jagga V12a när den åkte förbi, den väste då bara iallafall.
Själv har jag då inte gett upp Corvette drömarna, trots att finansmenistern sagt i från ( Frugan)
Men och andra sidan har jag en hållhake på henne, hon lovade mig en H-D när jag fyllde 50 för några år sedan. Nästa år skall hon få införliva det löftet.
Jag fick ett bra tipps, en Corre från blocket och hämta brochyr på en ny H-D med pris på. Då lär man få den billigaste ( c : Vilket torde vara Corren