{8225}: Aaah, den hade jag förträngt! Hur man gör komik utan att vara medveten... Men Måndagsbörsen med Jonas, vilket program, vilka gästartister de hade. Vad har hänt med svensk underhållningstv sedan dess???
KulaShaker: Det har ju verkligen högt underhållningsvärde när Staffan är så dryg dessutom. Tur för han att det verkade vara en fridens man han intervjuade. Torsten Flinck eller Persbrandt hade nitat honom omedelbart. Jag måste faktiskt undersöka lite vad Staffan sysslade med efter sin tid som musik-reporter
NuMo: Charlie Kirk älskade det avsnittet, som var det överlägset roligaste från den senaste säsongen. Jag har följt South Park slaviskt sedan första avsnittet, även kvaliteten har gått ner de senaste åren. De hittade dock en bra balans i ... | Läs mer
Hur man gör komik utan att vara medveten...
Men Måndagsbörsen med Jonas, vilket program, vilka gästartister de hade. Vad har hänt med svensk underhållningstv sedan dess???
Måste gå och lägga mig... arbete väntar🙂