Grattis Indians! Vilken målis ni har. Har inte sett något liknande i de matcher jag såg i Globen. Om ni ökar det offensiva spelet så har ni chansen till ert andra SM-guld. /Järnkaminen.
Om svaret är JA, läs då igenom vad som skrivits det sista, läs sakta, ta god tid på dig, fösök förstå!
Du är jävligt snett ute och har inte många rätt!
Skall jag skriva det jag skrev i klartext igen?
OKEJ DÅ!
Jag menar att Modo spelar i elitserien! Det är ett bra lag! Vi har värvat Alavarra från Modo! Du skrev något i stil med att han var en e-lagsspelare! Men han spelade i Modo! Är då Modo ett e-lag?, Nej säger jag, dom spelar i elitserien! Är dom lika bra som Frölunda? NEJ! Där går gränsen!!!!
Fattar du nu?
Sluta skriv skit, byt blöjor och bänka dig frmför TV:n!
Syn att man inte kom till Scandinavium, då hade jag inte suttit här och försök chatta ishockey som surrogat! :-(
NinaFlickan> Jag förstår dig, tröttsamt med småpojkar som inte har vett att ta nappflaskan och gå och lägga sig i tid! Dessutom kritar han ner sin dynga på våran eminenta sida, och det dissar som F-N! Stäng av, och låt oss som är seriösa fortsätta!
Vad har han med det här att göra?? Svartfoten skickar vi i planket så ni får peta bort honom med osthyvel i morgon. Efter kvällens match är han bara en gnuggbild bland övrig reklam. Förövrigt är det ju pinsamt att ni måste värva från e-serie konkurrenter för att överleva.
mappe lilla.. Det du säger till mig för att försöka dissa vf betyder lika mycket som NOLL gör!!! Och du.. Ta inte ut dina löjliga barnsliga åsikter och tankar på mig.. Du vinner inget på det... Looooooser....
Nina lilla vad är det med dig, tål du inte se saningen i vitögat eller??? Ta och se till fakta trötta feta indianer är inte mycket att ha. Ta och gå och lägg dig nu det börjar bli sent.
Trots det skall ni kräla i dyngan blekfeta indianer. Modo är ett så ofattbart mycket bättre lag än ert. Er bäste spelare platsar inte i Modo. Så är det bara. Finns ingen blekfet som är i närheten av plats i någon Modokedja
Modo kommer att leka med blekfeta indianer. Ett mer patetisk hockeylag får man leta efter. Ni ska kräla i dyngan ikväll. 12000 besvikna fans skall gråta. mappe 2002-03-22 17:42:47
Går man och kollar din signatur så läser man följande:
Modo kommer att leka med blekfeta indianer. Ett mer patetisk hockeylag får man leta efter. Ni ska kräla i dyngan ikväll. 12000 besvikna fans skall gråta.