Precis, jag märkte en sak när jag satt och kollade på World Cup med foppa, lidas å allt va dom heter, mitt adrenalin var nästan detsamma som när man kollar på Nyhetsmorgon eller väderprognosen. Och detta gäller även matchen igår, så efter skandalmatchen tog jag fram lite inspelade matcher med Frölunda från fjolårets säsong, och DÅ infann sig den riktiga "feelingen" på en gång. Vad det innebär kan man tolka lite som man vill :)
Precis, jag märkte en sak när jag satt och kollade på World Cup med foppa, lidas å allt va dom heter, mitt adrenalin var nästan detsamma som när man kollar på Nyhetsmorgon eller väderprognosen.
Och detta gäller även matchen igår, så efter skandalmatchen tog jag fram lite inspelade matcher med Frölunda från fjolårets säsong, och DÅ infann sig den riktiga "feelingen" på en gång.
Vad det innebär kan man tolka lite som man vill :)