Db_04: jo, det vore bra om Duba får stå några matcher....men känns kanske jobbigt att peta undan backlund, då han varit så bra! Hur var han i går? jag såg inte matchen..
kungsbacka: Instämmer. GRATTIS LEKSAND. Själv får man deppa resten av helgen efter en sur förlust. Men på tisdag e det match igen och Djurgårn som står för motståndet så på tisdag kväll får man va glad igen.
rupert: Men samtidigt så innebar en seger på den tiden bara två poäng, och inte tre poäng som det är nu. Så med en seger och en oavgjord så är man fortfarande lika dåliga som Väsby. (Undrar just vilket lag det var som förlorade tre poäng av fyra mot Väsby...)
maki: Undrar om grattistelegrammen från övriga hockeysverige börjat trilla in hos Masken.... Nu är ni inte sämre än Väsby längre, bara en sån sak! De tog 3 pinnar under sin säsong i ES.
Stigsson: Tänkte inte på att de har hemmamatch... Men det borde väl vara någon stackars leksing i exil som liksom vi sitter och häckar framför datonrn.
Duba skall inte stå så länge Backe är så här bra...