Xtravaganskaja: vi har väl Hiv hemma sen lule borta där jag tror vi har stor chans att vinna men sen har vi ju er i back to back som lär bli tuffare . ni har väl typ 13 raka mot oss eller nåt ?
pjåtor: 13 raka, jovisst, men nån gång bryter ni det och en av matcherna vinner Brynäs tror jag. Just nu känns Brynäs och Skellefteå som de två formstarkaste lagen, även med tanke på Växjö och Frölunda.
pjåtor: go kväll Pjåtor!! som du säger har vi ett gäng matcher upp på er. Är ändå nöjd om vi tar 3p av 6 i vår back/back. Sen rent mentalt är det nog viktigare för er än för oss att få en vinst. Eller vad säger du om den aspekten? Båda lagen klarar egentligen att torska båda matcherna sett till poäng.Är dock tämligen övertygad om delad pott.