1150x200-brynasbanner.jpg

Brynäs IF

SHL · 781249 inlägg · 7967 ämnen

Inlägg: 2962831

Sv: A proposito de nada
Vi behöver få tillbaka våra skadade/avstängda spelare, Axel och W..dessutom har vi LP ute och roar sig i den stora världen. Med dom i laget ikväll (tror inte jag) att det hade blivit så spännande som det blev, tycker också att Hägg gjorde en riktigt bra match.

Svarskommentarer

Sv: A proposito de nada
Herre P:
Blir osäker nu när jag läste i Luleås bok.
Vi är ju alla partiska, men visst fan var det en Uberfilmning? Tyckte det var glasklart på jumbotronen, tyckte inte brynäsaren nuddade Shinimin ens... Eller var han uppe i munnen på honom?

Att tänka på innan du skriver inlägg:
- Vänligen notera och respektera Hockeysnacks regler.
- Moderatorerna kommer att vara extra uppmärksamma på regelbrott som personangrepp, olämpligt språkbruk (t.ex könsord) och hot.
- Personangrepp gäller inte bara andra forumanvändare utan även spelare, ledare, domare etc.
- Om en skribent skriver ett inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att få en varning.

- Om en skribent skriver flera inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att bli avstängd från att skriva i Brynäsboken under en viss tidsperiod.

- Om en avstängd användare återkommer under nytt användarnamn kommer det resultera i en permanent avstängning av det nya kontot.
- Om en skribent skriver fler än 5 inlägg under samma dag kan denne stängas av för spam om inläggsmönstret är av spamkaraktär.

- Motståndarfans som kommer in och hetsar under match kommer tilldelas matchstraff på en dags avstängning.

- Klagomål och ifrågasättanden om modereringen i gästböckerna skall inte förekomma på Hockeysnack och raderas omedelbart av tillgänglig moderator. Att bryta mot denna regel kan innebära avstängning från gästboken. 

- Moderatorerna ger alltid skribenterna chansen att editera inlägg i 5 minuter.

Sv: A proposito de nada
Anders Berg: Jag satte mig och kollade lite videos på Magnus Chrona. Gillade vad jag såg. Han har storleken, han är följsam och läser spelet bra. Han överarbetar inte situationer utan verkar snarare väldigt lugn och fin i spelet. ... | Läs mer