mattias - 74: Alien från Göteborg. Frugan känner sångaren Jim Jihed , en sommar satt vi och drack bira, och jag gav han kredit för denna ballad. Han garvade lite och berättade att han var den enda hårdrockaren med kort hår på den tiden.
Silly: Jag kör den här också! Det vart min partyhöjare ibland på festerna under 80 talet, Jag gjorde som Pugh. Spelade på gylfen och sjöng för damerna som var på festen. Oftast till handklapp och jubel efteråt skall jag skryta med!
Söderöver: Vem har sagt att man centrerar ekonomin till några få personer?, det verkar ju vara vänsterns paradlögn! Rika personer har inte blivit rika av att sitta och titta in i väggen, man har startat och utvecklat företag, skapat ... | Läs mer