mattias - 74: Respektererar och kommenterar helst inte andras musiksmak, så önskar dej en trevlig helg. Skönt att du inte valde nån polsk dödsmetall-låt, haha
{8839}: Tror inte det, mest att han städar när det dyker upp nån dynga, men är ju brynäsare, så han har väl lika taskig musiksmak som :) , blir väl mer Ledin än Chicago antar jag. Ska dock be han skänka oss en låt vid tillfälle
Silly: Hade den stora äran att få se han live flera gånger o speciellt i några små lokaler. Vore världen befolka av fler Robban hade MoDoiter inte behövt 'hata' Timråiter o Lövenfans, o vice versa. Med Robban som president i stället för Trump hade USA inte varit så splittrat.
KulaShaker: Tyvärr måste jag reprisera, men att tvinga på sina barn Brynäs-anda är enligt mej en stark indikation på att en orosanmälan bör göras omedelbums.