Du lilla Matz Krångh, vad är det med dej? Jag kan go i god för Madhawks o hela Redhawks supportklacken som var på sektion M igår att dom är oskyldiga. För jag var med dom hela matchen o inget bråk uppstod.
Även efter matchen så hände inget, dom gick i lugn o sansad trupp till parkeringshuset där dom hade sina bilar parkerade.
INGET ALLS HÄNDE!
Tycker att du Matz bara klagar på allt. Är det ditt motto du håller dej till? Aldrig hata bara älska?
Madhawksgänget är både trevliga o skötsamma. PLUS att dom är OSKYLDIGA till något som helst bråk.
Alltid lika trevligt att tvåla till Färjestad och viktigt att göra lite mål! Nu var detta sista träningsmatchen om man nu inte ser CHL som en träningsturnering!
Jag kan go i god för Madhawks o hela Redhawks supportklacken som var på sektion M igår att dom är oskyldiga.
För jag var med dom hela matchen o inget bråk uppstod.
Även efter matchen så hände inget, dom gick i lugn o sansad trupp till parkeringshuset där dom hade sina bilar parkerade.
INGET ALLS HÄNDE!
Tycker att du Matz bara klagar på allt.
Är det ditt motto du håller dej till?
Aldrig hata bara älska?
Madhawksgänget är både trevliga o skötsamma.
PLUS att dom är OSKYLDIGA till något som helst bråk.