Boråsindian: Jag har varit på en match denna säsongen (fbk i Karlstad) och då spelade de riktigt bra. Varför kan de inte spela så varje match? Är det spelarna som är för gamla? Är laget dåligt ihopsatt? Skulle det bli en ändring om man rörde om i kedjorna? Vad skulle hända om de sparkade Lillis?
Rulltårtan : ja du har rätt!! Brynäs fick 1 utv. Domarna hittade en i slutet på matchen på Frölunda ...borde varit ett gäng till för er. Kul med en klok analys från dig;) Ja Johan är ju feg...efter ett antal år i NHL så är hans ... | Läs mer
Jag har varit på en match denna säsongen (fbk i Karlstad) och då spelade de riktigt bra. Varför kan de inte spela så varje match? Är det spelarna som är för gamla? Är laget dåligt ihopsatt? Skulle det bli en ändring om man rörde om i kedjorna? Vad skulle hända om de sparkade Lillis?