Lulekickan: Jomenvisst, det kan ju tänkas att jag kan behöva konsultera olika terapeuter efter den traumatiska upplevelsen av att behöva vistas i ett LHF-omklädningsrum. Men, men, vad gör jag inte för att chefen skall få sina bilder.
Förresten, har gud skapat LHF-spelarna? Trodde gud var TIK-supporter!
Vilket av följande alternativ bör en klubb i SHL helst undvika?
Att försöka lura till sig andra klubbars talanger genom att i lönndom kontakta pojkar ända ned i 12-13-årsåldern?
37% (21)
Att offentliggöra information som i efterhand visar sig vara falsk och att klubben mycket väl visste om det när lögnerna spreds?
26% (15)
Att utse en lagkapten som offentligt proklamerat att han fuskar och gång efter annan visas bryta mot regler och stängas av?
21% (12)
Att vägra gratulera en vinnande motståndare och bara skylla förluster på domarna, tur eller att ens eget lag är "nedtränade" eller inte riktigt "ville vinna"?
Jomenvisst, det kan ju tänkas att jag kan behöva konsultera olika terapeuter efter den traumatiska upplevelsen av att behöva vistas i ett LHF-omklädningsrum. Men, men, vad gör jag inte för att chefen skall få sina bilder.
Förresten, har gud skapat LHF-spelarna? Trodde gud var TIK-supporter!