Frisco: Jag är iaf inte berusad, men jag har lust att bli det. Jag ska nog bli det också. Några av mina kompisar tjatar och just ikväll känner jag mig inte så svårövertalad. Match? Ja, för ett par veckor sedan mot MooDoo. Efter det har vi vilat, och det ser ut som att vi skall fortsätta med det.
Vilket av följande alternativ bör en klubb i SHL helst undvika?
Att försöka lura till sig andra klubbars talanger genom att i lönndom kontakta pojkar ända ned i 12-13-årsåldern?
38% (22)
Att offentliggöra information som i efterhand visar sig vara falsk och att klubben mycket väl visste om det när lögnerna spreds?
26% (15)
Att utse en lagkapten som offentligt proklamerat att han fuskar och gång efter annan visas bryta mot regler och stängas av?
21% (12)
Att vägra gratulera en vinnande motståndare och bara skylla förluster på domarna, tur eller att ens eget lag är "nedtränade" eller inte riktigt "ville vinna"?