Elysium: Hoppas detta är en början på bättre medial närvaro för oss som älskar MoDo. Jon behöver någon som hjälper honom med såna här inslag. Annars händer det ingenting
Apropå ingenting. Det är faktiskt helt sjukt hur Skellefteå bara får upp sådana här backar som på beställning från J20. Vad är hemligheten för att de ser så självklara ut så tidigt? Hade gärna haft den här lyxen som de har.
SPOODI: Man skulle bli galen av att spela med Klasen. Jordens tristaste kroppsspråk, noll defensiv och spelar lite som han vill. Det fungerade medans han var sjukt bra, men nu vet jag inte om det alltid är en fördel att ha honom på plan.
SPOODI: Fan trodde vi skulle få en sen fredags💣då man fick en notifikation från Modo's Instagram. Men det var något annat tillsammans med Fastighetsbyrån.
{5647}: Fast han är en lurig jävel. Lite som Dick Axelsson. Helt plötsligt bestämmer han sig för att det är dags att spela hockey igen och då kan lite vad som helst hända.
SPOODI: Tänkte fortsatt listan, men din kommentar innefattar det mesta.
Nu blir några i Gävle sura(blek allsvenska), men troligen vinner väl Djurgården serien ändå, och detta Djurgården är en blek kopia av deras lag förra året. Lär bli en astrist finalserie med Brynäs-Djurgården, fast man kan alltid hoppas på spänning
{5647}: Trodde inte jag skulle kommentera någe du säger men jävlar vilken träff på spiken o han må va duktig men med de temperamentet så skulle jag bänka iaf 🇺🇿😎
JoJo2613: Det var ingen självklarhet när jag prövade det första gången, men blev så jävla less på dip i skägget. Så det var en ren och skär bekvämlighetsfråga.
www.youtube.com/watch?v=j_Wf7ZKGDcU