M0D00000: är inte Kelleher lite överskattad? Visst han är en sevärd spelare och jag ser han gärna i MoDo men han har 0,85ppg i HA. Det är bra men inget märkvärdigt. Woods har 0.99 som jämförelse. Men håller med om att han kan skapa lite mer på egen hand. Woods har lite mindre pondus på isen, just därför borde han inte passa in i Wikegårds lag heller som någon sa.
{10837}: Han har 49 poäng på 44 slutspelsmatcher i HA. Säger allt. Den produktionen i tighta slutspelsmatcher och MVP 2024. Vet inte om man är överskattad då.
{10837}: Woods har ju varit beroende av en skicklig center. Jag vet inte om Kelleher är lika beroende av det. Men det känns som ska vi få lika bra nytta av Kelleher som dom andra lagen haft så måste nog Hinken landa en bra center. Woods och Kelleher med en spelskicklig center skulle bli en sevärd kedja