"Jag menar, egentligen kan du ju feta till den andra spelaren precis när matchen är slut och allt som händer är att du får 2 min i protokollet (och en fiende till:)."
Du får ju ett straff o det är ju att du inte får lägga några straffar. I det här fallet spelade det ju ingen roll, men om det hade varit t.ex Norda som hade åkt ut så hade ju inte han fått lägga någon straff.
Joinzzon: asså.. ja man blir så irriterad, nu försökte han bli vän med oss genom att visa ut han när det var 5 sekunder kvar, jävligt lönt va. grattis dommarn.. och på Onsdag ska vi slå Oskarhamn!!
HasseT: Det verkar som om vårt kära Rögle är i en svacka o dem jobbar heller ente för varandra, mycket tafatt och mesigt spel, man måste jobba hårt i varje match för att vinna. Det kanske beror på sjukdomar, men det är bara en gissning ....... i med och motgång finns bara Rögle!