Kerstin_k: Heikkinen vill kanske saker men han lyckas inte med någonting. Lite som EP men helt utan EPs rutin och förmåga att i alla fall få oavgjort i de flesta kamperna.
vonDöbeln: 3:22 kvar av andra perioden. Gul 71 sparkar till Nässén så han ramlar bakom vårt mål. På reprisen kan jag väl kanske ta tillbaka att det är en femma, men solklarare utvisning får man leta med både ljus, lykta, karta och kompass efter.
erathoo: typ 2 minuter före Forsmarks utvisning när det var tilltrasslat bakom vårt mål så sparkade nån av de gula ner vår gubbe. Uppfattade inte nummer, zonade ut i väntan på utvisningen som sedan uteblev.
Djingiskahn: Men herregud vilket svammel. Nubben och Torines tappade sugen för att det var negativa kommentare här inne? Är du full? Torines var dessutom högt uppskattad. Du hittar ju bara på en massa.
Att klaga är lika med nättroll? Även om det är konstruktiv kritik?
Sen givetvis ett höstlöv med fri sikt in i mål.
Jag kräver mer av både backar och målvakt i det läget.