Ser med spänning fram emot auktionerna som drar igång till veckan. Tänk om det skulle bli en sån succe att man beslutar att skrota örnen och börjar lira i dom gamla WÖ-tröjorna nästa säsong. Inte med WÖ-märket då men varför inte bara texten TIMRÅ IK fram på bröstet.
Såg sedan att man lyckats med att locka hit ABBA-köret och nu senast Grease-grejen. Bli dom två lyckade så har E-on Arenan alla möjligheter att bli konsertarenan NO:1 i distriktet framöver.
Smörgåsen : Absolut, håller med! Men vi ska också veta att vi ökat både i antal och engagemang sista åren. Det går åt rätt håll, definitivt! Vi var kassa, är typ bra nu och ska bli bäst, så småningom. ;)
Såg sedan att man lyckats med att locka hit ABBA-köret och nu senast Grease-grejen.
Bli dom två lyckade så har E-on Arenan alla möjligheter att bli konsertarenan NO:1 i distriktet framöver.