1150x200-brynasbanner.jpg

Brynäs IF

SHL · 779479 inlägg · 7967 ämnen

Inlägg: 1541876

Sv: Backar
Gurra88: Själv törstar jag efter förhandsinformation, sakliga analyser, roliga synpunkter angående Brynäs säsongen 12-13. Men tråkigt nog drunknar detta i ett aldrig sinande käbbel, så det är väldigt svårt att föra en diskussion om något intressant.

Svarskommentarer

Sv: Backar
Spinningswede: Om folk istället var tacksamma för att man la ut info, nu blev det lite fel idag eftersom en del av det jag fått redan nått flera öron på annat håll.. istället är det 2-3 st som är där och hugger.. Vad har jag då för gläjde att fortsätta delge de gånger man får info?

Att tänka på innan du skriver inlägg:
- Vänligen notera och respektera Hockeysnacks regler.
- Moderatorerna kommer att vara extra uppmärksamma på regelbrott som personangrepp, olämpligt språkbruk (t.ex könsord) och hot.
- Personangrepp gäller inte bara andra forumanvändare utan även spelare, ledare, domare etc.
- Om en skribent skriver ett inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att få en varning.

- Om en skribent skriver flera inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att bli avstängd från att skriva i Brynäsboken under en viss tidsperiod.

- Om en avstängd användare återkommer under nytt användarnamn kommer det resultera i en permanent avstängning av det nya kontot.
- Om en skribent skriver fler än 5 inlägg under samma dag kan denne stängas av för spam om inläggsmönstret är av spamkaraktär.

- Motståndarfans som kommer in och hetsar under match kommer tilldelas matchstraff på en dags avstängning.

- Klagomål och ifrågasättanden om modereringen i gästböckerna skall inte förekomma på Hockeysnack och raderas omedelbart av tillgänglig moderator. Att bryta mot denna regel kan innebära avstängning från gästboken. 

- Moderatorerna ger alltid skribenterna chansen att editera inlägg i 5 minuter.

Sv: A proposito de nada
Pettisbif: har träffat Gällstedt några gånger och som inflyttad Gävlebo ska jag dra en lans för han.
Jag skulle säga tvärtom, trevlig och sympatisk. Det kanske beror på hur man är själv vilket bemötande man får?
Jag är också ... | Läs mer
  • 0x40-hv71logosvg.png Senast: Förlust mot HV71
    Monitor ERP Arena, 3-4 (0-1,1-2,2-0,0-1)