| # | Flest inlägg | Antal | |
|---|---|---|---|
| 1 | Peja | 3202 | |
| 2 | Gavve | 2708 | |
| 3 | Farsang | 2101 | |
| 4 | BIF Kungen | 1921 | |
| 5 | Svensson_62 | 1460 |
| # | Flest likes | Antal | |
|---|---|---|---|
| 1 | Peja | 13244 | |
| 2 | Gavve | 9998 | |
| 3 | Svensson_62 | 6468 | |
| 4 | Farsang | 6380 | |
| 5 | Erat | 6275 |
Att tänka på innan du skriver inlägg:
- Vänligen notera och respektera Hockeysnacks regler.
- Moderatorerna kommer att vara extra uppmärksamma på regelbrott som personangrepp, olämpligt språkbruk (t.ex könsord) och hot.
- Personangrepp gäller inte bara andra forumanvändare utan även spelare, ledare, domare etc.
- Om en skribent skriver ett inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att få en varning.
- Om en skribent skriver flera inlägg som bryter mot reglerna kommer denne att bli avstängd från att skriva i Brynäsboken under en viss tidsperiod.
- Om en avstängd användare återkommer under nytt användarnamn kommer det resultera i en permanent avstängning av det nya kontot.
- Om en skribent skriver fler än 5 inlägg under samma dag kan denne stängas av för spam om inläggsmönstret är av spamkaraktär.
- Motståndarfans som kommer in och hetsar under match kommer tilldelas matchstraff på en dags avstängning.
- Klagomål och ifrågasättanden om modereringen i gästböckerna skall inte förekomma på Hockeysnack och raderas omedelbart av tillgänglig moderator. Att bryta mot denna regel kan innebära avstängning från gästboken.
- Moderatorerna ger alltid skribenterna chansen att editera inlägg i 5 minuter.
Veckans hetaste ämnen
616
Matchen, ja...GP säger att det här är den första matchen på länge laget kan spela utan kniven på strupen. Jag tror han använde exakt den formuleringen inför Luleå hemma också; 0-3. Sen sade GP att skillnaden mellan självförtroende och självgodhet är hårfin. Hoppas nu han taggar upp laget. Jag tror, som någon av de många dysterkvistarna här--värst vad surmagat det var på GB:en idag--att vi faktiskt har en chans att plocka någon eller några poäng. De såg trötta ut mot Mif i tisdags. De håller tätt bakåt men producerar å andra sidan inte särskilt mycket framåt heller just nu. Chansen finns. Hoppas bara inte Frölunda gör 3-0 i första perioden; då blir det segt.