Sidan uppdateras nu automatiskt med de nya inlägg som skrivs.
Nämen för i helvete, här har proppen gått all världens väg:
Hoover Damm Hoover Damm, också bekant som Stenblock Damm, befinner endera den world’s major electrical frambringande planterar.
Va i helsike:
Bonnie Fjädrar Ranch anbuden horseback ridande, en petting zoo, och dinerande.
Jag vill inte ha detta utförligare beskrivet.
Salle:
"Flamingo Hilton Den Flamingo Hilton har 3, 642 rummen, 7 restauranger, denna befinner den kasino var Bugsy Siegel startade it all, och de ha den föreställning "Forever Pläd" att befinner den föreställning av den år."
Forever Pläd har jag sett, men set var den mest sömniga föreställning jag sett. Trodde inte sågot sådant kunde uppföras i en sådan hektisk stad som Las Vegas.
Karoliina: Jag ble själv lite hungrig när jag läste denna:
"Yolies Brasiliansk Åldrig prime biff dig burk klippa hos en smör kniv." Mums
Kolla in "Det Svenska Språket" på denna Las Vegas-sida...
[url=www.lasvegastravelog.com/forign/swedish/index.html]Välkommande till den flest fullborda väv plats på Las Vegas [/url]
[url=www.lasvegastravelog.com/forign/swedish/index.html][bild]http://www.lasvegastravelog.com/images/lasvegasstrip.jpg[/bild][/url]
Trådrecycling anno dazumal men det var det enda med mat jag hittade.
Som om en habañero inte är nog...[url=www.aftonbladet.se/vss/nyheter/story/0,2789,802894,00.html]923 000 Scoville-enheter[/url]
knaskamilla: Snyggt jobb knas.
Det är en satellitbild av en dromedar-karavan. Det svarta man ser är faktiskt skuggbilderna av dromedarerna.
Jag såg det inte på en gång kan jag erkänna.
westerlind: Prova [url=magma.nationalgeographic.com/ngm/0502/images/wallpaper_sm.4.1.jpg?fs=seabed.nationalgeographic.com]denna[/url] dårå...
kan även kallas för en bildgåta.
Vad är det för speciellt med denna bild?
[url=www.ajaydsouza.com/wp-content/camels.jpg][bild]http://www.ajaydsouza.com/wp-content/_camels.jpg[/bild][/url]
klicka på bilden för större foto
För förväntar man sig att AF skall fixa job åt en , då är man illa ute.
Du måste aktivt själv ut och söka jobb, lusläs dagstidningarna efter jobbanonnser. Gå ut på Monster och Manpower.
Sätt dig framför datorn skriv en personlig arbetsansökan som du sedan kan maila till alla lediga tjänster efter viss anpassning till just den tjänsten.
Sök ALLT!
Från diskplockare till personalchef.
Det sista som kan vara av vikt. Kontakta företag även om dom inte anonnserar.
Har du rätt attityd och inställning. Så kanske dom gör en tjänst åt just dig.
Huvudsaken du inte förlitar dig på arbetsförmedlingen, dom finns bara för att hålla sig själva med arbete.