Hörru, Metal Guru: tryck inte iväg så jämra snabbt, jag tänkte hinna med och kommentera också...
Artikelns header i AB: "DNA-bevis visar att chauffören som körde prinsessan Dianas bil var berusad på kvällen när dödsolyckan inträffade i Paris 1997, avslöjar en BBC-dokumentär."
Så man har alltså till slut visat att chauffören har varit genetiskt berusad innan han avled. Hur ska man tolka detta genombrott för läkarvetenskapen?
Könskorrigerande vård subventioneras i Sverige ja och hur mycket och många handlar det om?? Städningen för folk med redan fet plånbok subventioneras den oxå och vad kostar inte det? Varför subventioneras inte dagligvaruhandeln istället så ... | Läs mer
Hörru, Metal Guru:
tryck inte iväg så jämra snabbt, jag tänkte hinna med och kommentera också...
Artikelns header i AB:
"DNA-bevis visar att chauffören som körde prinsessan Dianas bil var berusad på kvällen när dödsolyckan inträffade i Paris 1997, avslöjar en BBC-dokumentär."
Så man har alltså till slut visat att chauffören har varit genetiskt berusad innan han avled. Hur ska man tolka detta genombrott för läkarvetenskapen?