Svanru: Att ha "en hoper" juniorer som får vara med att prova på och känna på A-lags spel det har väl alla lag så det är väl inget unikt för er? Det är väl bara Motin som har fått spela mera konstant och vad jag vet så är han den första på många år som har fått den chansen i FBK, grattis till det. Det har väl inte hänt att ni släppt fram en junior i A-laget "på allvar" sedan Pär Bäcker slog igenom och det är ju några år sedan?
Kaptenen33: Som supporter räcker det gott att leva i nuet. Framtiden får de ansvariga ta hand om. Kan man inte ens glädjas över en kross mot Växjö har det gott långt Men den segern var ju några dagar sen så glädjen har iofs ... | Läs mer
Det har väl inte hänt att ni släppt fram en junior i A-laget "på allvar" sedan Pär Bäcker slog igenom och det är ju några år sedan?