Paddan: Nix, de blev alldeles hänförda när de såg min Kauppilatröja och det fantastiska, underbara LHF och sedan var de fast : ) Några av dem kommer ju till och med hit i december och kollar när LHF möter huggarleksand.
Njae, jag vill naturligtvis bara få tillfälle att se den känslige hockeykonstnären som spelar hockey så underbart, förtrollande vackert att man bara vill dö.
Vilket av följande alternativ bör en klubb i SHL helst undvika?
Att försöka lura till sig andra klubbars talanger genom att i lönndom kontakta pojkar ända ned i 12-13-årsåldern?
38% (22)
Att offentliggöra information som i efterhand visar sig vara falsk och att klubben mycket väl visste om det när lögnerna spreds?
26% (15)
Att utse en lagkapten som offentligt proklamerat att han fuskar och gång efter annan visas bryta mot regler och stängas av?
21% (12)
Att vägra gratulera en vinnande motståndare och bara skylla förluster på domarna, tur eller att ens eget lag är "nedtränade" eller inte riktigt "ville vinna"?
Njae, jag vill naturligtvis bara få tillfälle att se den känslige hockeykonstnären som spelar hockey så underbart, förtrollande vackert att man bara vill dö.