Paddan: Jag funderade just lite över det där med vrålandet, men jag tänkte som så att i basket så blir det ju mål hela tiden så de kanske tror att jag är en extremt hängiven Plannjasupporter bara. Fast då vill det ju förstås till att inte LHF gör mål precis samtidigt som vilket lag Plannja nu möter imorgon gör mål, det kanske verkar lite knäppt om jag jublar i just det läget.
Attans att de skulle bjuda in oss en dag när LHF har bortamatch. En fredag hade passat bättre.
Vilket av följande alternativ bör en klubb i SHL helst undvika?
Att försöka lura till sig andra klubbars talanger genom att i lönndom kontakta pojkar ända ned i 12-13-årsåldern?
37% (21)
Att offentliggöra information som i efterhand visar sig vara falsk och att klubben mycket väl visste om det när lögnerna spreds?
26% (15)
Att utse en lagkapten som offentligt proklamerat att han fuskar och gång efter annan visas bryta mot regler och stängas av?
21% (12)
Att vägra gratulera en vinnande motståndare och bara skylla förluster på domarna, tur eller att ens eget lag är "nedtränade" eller inte riktigt "ville vinna"?
Attans att de skulle bjuda in oss en dag när LHF har bortamatch. En fredag hade passat bättre.