Lulekickan: Tack får jag skriva till Salcin som bestämt gick in och ändrade det jag inte hade hunnit med... även jag måste lämna denna HS värld och ge mig ut i den hårda verkligheten..
jobbet måste skötas någongång också..även barnen hajade till när dom såg gubben utanför datorrummet vi har hemma...
Vilket av följande alternativ bör en klubb i SHL helst undvika?
Att försöka lura till sig andra klubbars talanger genom att i lönndom kontakta pojkar ända ned i 12-13-årsåldern?
37% (21)
Att offentliggöra information som i efterhand visar sig vara falsk och att klubben mycket väl visste om det när lögnerna spreds?
26% (15)
Att utse en lagkapten som offentligt proklamerat att han fuskar och gång efter annan visas bryta mot regler och stängas av?
21% (12)
Att vägra gratulera en vinnande motståndare och bara skylla förluster på domarna, tur eller att ens eget lag är "nedtränade" eller inte riktigt "ville vinna"?
Tack får jag skriva till Salcin som bestämt gick
in och ändrade det jag inte hade hunnit med...
även jag måste lämna denna HS värld och ge
mig ut i den hårda verkligheten..
jobbet måste skötas någongång också..även barnen
hajade till när dom såg gubben utanför datorrummet
vi har hemma...