{7533}: Att hata löven är väl mest en rolig grej nu för tiden! och personligen ser jag det mer med glimten i ögat, jag är 40 år gammal och jag har noll koll på gammalt groll som förgick då löven derbyna var som hetast för mej är allt sånt historia. och jag vet inte riktigt vilka flöden du följer som ser så mycket hat? tycker du ska ta och börja följa Skellefteåfans på Facebook så kan vi ta en diskussion igen om en månad så får vi se hur mycket hat du tycker det är
Vilket av följande alternativ bör en klubb i SHL helst undvika?
Att försöka lura till sig andra klubbars talanger genom att i lönndom kontakta pojkar ända ned i 12-13-årsåldern?
37% (21)
Att offentliggöra information som i efterhand visar sig vara falsk och att klubben mycket väl visste om det när lögnerna spreds?
26% (15)
Att utse en lagkapten som offentligt proklamerat att han fuskar och gång efter annan visas bryta mot regler och stängas av?
21% (12)
Att vägra gratulera en vinnande motståndare och bara skylla förluster på domarna, tur eller att ens eget lag är "nedtränade" eller inte riktigt "ville vinna"?
Så ni har inga hata Luleå supportrar?
Men vakna upp och se dig omkring...
Att hata är ju ert signum. Hata Löven!!!!