Jag har tjatat på denna sida i två- tre år, om att man skall skapa ett samarbete med en bra allsvensk klubb.I samarbete skulle man kunna utveckla icke Elitserie färdiga spelare som blivit för gamla för J-20 spel Är man inte färdig utvecklad som 20 åring, skall inte loppet vara kört. Tror att vi kommer att få fram egna produkter i mycket större utsträckning med ett sådan samarbete. Kan det sedan hjälpa Halmstad, är det bara en bonus.
Jag har tjatat på denna sida i två- tre år, om att man skall skapa ett samarbete med en bra allsvensk klubb.I samarbete skulle man kunna utveckla icke Elitserie färdiga spelare som blivit för gamla för J-20 spel Är man inte färdig utvecklad som 20 åring, skall inte loppet vara kört.
Tror att vi kommer att få fram egna produkter i mycket större utsträckning med ett sådan samarbete. Kan det sedan hjälpa Halmstad, är det bara en bonus.
BRAVO "LILLIS"