Ogillar att Hållander har fått lämna 3:e. Lander och EP kan lyfta Mieho men Hartman och Lundin kan det ej. Vi får starkare två första men totalt en svagare 3:e lina.
{5647}: Lyssna på Fimpen och Olausson? Varför inte lyssna på folk som har 10x bättre spelsinne än de två personer du väljer att referera till?
Men du är väl känd för att alltid hata på domarn så varför inte fortsätta? Ditt hat mot Timrå lyser igenom ännu mer, Kryp nu tillbaka till det lilla hål du kom ifrån.
{9908}: Hahahaha, ja vi kan ju alla tänka oss hur JFK hade låtit om det hade varit en modospelare det handlat om. Hen hade ju suttit utanför disciplinnämndens kontor med 10 minerade banjos.
Å nu söker hen tröst i modoboken..nä men va gullig hen är.
{5647}: Kyl dig, Lundin hoppar in och kommer på efterkälken pga sent byte och lokaliserar vart pucken och spelet befinner sig, han ser att linjedomaren är ute efter sargen, han trycker på i åkningen för att hinna ner i zon samtidigt som linjedomaren glider in i hans åkriktning, svårare än så är det inte.
Ni måste inte roasta vårt utbud lika hårt som Timrå IKs men tänkte bah påminna om att vi har två olika tishor till salu. Alternativ 1: Ifrån Medelpad kommer vårat lag - Kommentar överflödig men att gå med en tröja som bär en av våra ... | Läs mer