Kerstin_k: VARFÖR ÅKER INTE T EX DAHLÉN OCH BYTER NÄR HAN HAR 2 meter till båset???? Med flera…. ISTÄLLET ÄR DE SÅ TRÖTTA SÅ DE ORKAR INTE RÖRA SIG.. FAAN!
Zäta75: Nu hatar jag öjebjo mest av alla lag, men undra om det inte varit roligare med Linköping i kval med tanke på deras höga svansföring och allting.
Pausvila inför 3:e allt i egna händer för tre poäng. Fortsätta trycka på framåt i 20 minuter så ska det gå vägen! Spela absolut INTE på resultatet. Den skiten kan man göra när Malmö tagit målvakten!
Cobbel: Vi har nuvarande restaurangavtal. Men vi ser över att öka ytorna. Vår förhoppning är att detta sker redan nästa säsong. Målsättningen är just det att folk ska åka till arenan tidigare och käka/dricka.