Näe nu får Rådbjer ta och kamma sig, i vissa lägen måste man höjja ribban lite. När ett lag lirar i boxplay 3 mot 5 och får ytterligare en utvisning så måste det vara grovt att man sedan lägger till en delay of the game som jag inte fattar bör man få sparken. Seriöst va f-n håller karln på med.
Jag vill genast införa drogtest på domarna innan match. Jag kan garantera er att Rådbjer är påverkad ikväll på något sätt. Varför inte inskaffa husrazzia också, och se om man kan hitta ett "stash" med gräs under sängen. Man kan säkert hitta en Brynäströja där någonstans också, om man letar noga.
FH - avdammad: Förstår inte heller mångas oro här inne, såg er mot oss då var ni grymma och Samme vet vad han gör Detta var en av de säkrast matcherna i mina ögon på oddset, tillsammans med Djurgården mot knäcketofsarna
Ha en go kväll och lita på Samme, det är ingen finsk poser ni har i båset nu
Det är ju för faan ynkligt.