Dryparen: Challe ja. Jag hörde ett illasinnat ryckte om att när Lehtonen och Lotvonen båda fick ryggskott efter en träning så skulle det varit som så att de egentligen blivit ovän med tränaren under träningen. Lotvonen bad sedan om ursäkt och kom tillbaka, medan Lehtonen blev långsur.
Anonymous: Sådana rykten är ju livsfaliga att nämna...om de inte har en jävligt stark substans. Är Challe ovän med var och varannan och vad ska det i så fall handla om?
Stridhsyxa: Det är inte många sportchefer som inte gör det när situationen kräver det. Sen gäller det ju att få till en bra träff och det blev det verkligen med LaLeggia-skiftet, även om vi blev av med klubbens främsta poängback genom ... | Läs mer