....Så undrar jag om Timrå ik har dessa band på sig, EFX Performance! Jag vet att ALLA i Brynäs A-lag kör dessa band. Tydligen kört med det HELA säsongen.
Minskar: Stress Jet lag Svullnad Åksjuka Träningsvärk
Köpte ett sådant idag, helvte kan ju ses som fusk :P Testade att stå på ett ben och armarna rak utåt, sedan lät jag en kille trycka på ena armen jag vickade direkt! tog sedan på mig bandet och det gick inte att rubba mig!! Trodde inte på det först men skiten funkar, framtaget av NASA och släppt för allmänheten nu.
Blizzard: Kan ju också vara så att det ger dig en mental styrka för att du tror att produkten kommer funka :) Men man kanske måste testa själv...vart köpte du den där manicken då?
Jag tror Timrå hade haft många mer poäng om det inte hade varit så jädrans många bortamatcher dessa första 13 matcher. 5 matcher hemma gett 12 poäng. 8 bortamatcher gett 8 poäng. Men Timrå har gjort det bra med alla dessa bortamatcher trots allt.
Jag vet att ALLA i Brynäs A-lag kör dessa band. Tydligen kört med det HELA säsongen.
Ökar:
Balans
Styrka
Smidighet
Uthållighet
Koncentrationsförmåga
Minskar:
Stress
Jet lag
Svullnad
Åksjuka
Träningsvärk
Köpte ett sådant idag, helvte kan ju ses som fusk :P Testade att stå på ett ben och armarna rak utåt, sedan lät jag en kille trycka på ena armen jag vickade direkt! tog sedan på mig bandet och det gick inte att rubba mig!!
Trodde inte på det först men skiten funkar, framtaget av NASA och släppt för allmänheten nu.
Redigerad kommentar