Jag trodde aldrig att jag skulle få uppleva detta men faktum är att modoiterna är så oroliga över vilken tränare dom får att dom nu har börjat Längta efter Challe!
Fantastiskt. Tänk om Challe nu ändå skriver på för Modo o samma individer, liksom klacken, skanderar: Vi älskar Challe!
så är det ganska töntigt vad hv VS djurgården håller på med, portar varandra hit och dit.....
Kan bara se det som att timrå var HV nu, vårt första guld kan säkras (deras 4:e)....och vi blir portade i globen, fan jag hade slagit hål i en vägg jävel och gått in!
Montén Python: Absolut en självklarhet för oss som är duktigt utomsocknes: Är sedan många år guldmedlem och en flitig gäst i den allt bättre TIK-shopen.
Frun (håller på Lakers) frågade för nån månad sen hur många replikor man kan ha. ... | Läs mer
Fantastiskt. Tänk om Challe nu ändå skriver på för Modo o samma individer, liksom klacken, skanderar: Vi älskar Challe!
Surrealistiskt. Verkligen.