Taget ur expressen: .."Båda lagen måste skärpa sig och spela mer underhållande om de inte vill råka ut för Stockholmssyndromet med tomma läktare..."
Ja vad ska man säga?? Man slutar aldrig förundras över de journalister som expressen förfogar över. Måste spela mer underhållande... det är väl det Timrå gör, man har trots allt gjort FLEST mål i serien!!! Slipsnissar i Stockholm går väl hellre på nån sorts teater i stället för Wikegårdssyndromet!
Det har varit mycket negativt snack på slutet (med all rätt). Men nu har vi 5 av 6 matcher på hemmais med start ikväll med klassikermötet mot Brynäs. Nu måste vi supportar sluta upp och ge allt dessa hemmatcher. Tar vi 4 segrar av ... | Läs mer
.."Båda lagen måste skärpa sig och spela mer underhållande om de inte vill råka ut för Stockholmssyndromet med tomma läktare..."
Ja vad ska man säga?? Man slutar aldrig förundras över de journalister som expressen förfogar över. Måste spela mer underhållande... det är väl det Timrå gör, man har trots allt gjort FLEST mål i serien!!!
Slipsnissar i Stockholm går väl hellre på nån sorts teater i stället för Wikegårdssyndromet!