RocknRolf2: Titta på vad vi ställer upp med och inse att detta lag är en stor katastrof. Sedan kan Du vara säker på att TJ, Linkan och CE hittar alla skäl i världen till varför det går som det går utom att dom har något ansvar, se bara mailsvaren från TJ och CE tidigare, förakt till dom som betalar lönerna. Linkan vad gör han egentligen ? har han någon röd tråd som han bygger laget efter ? Nä, tror inte det. Frågan är om det inte blir bättre att han far till Thailand i 9 månader från nu.
Nisse: Jag håller med. Det är deras plan och deras lagbygge som går rakt åt helvete. Därför ska de också bytas ut. Vi byter tränare nu och då, varför ska då en sån som Linkan vara oantastlig?
Först blir man deprimerad när man får läsa om årets siffror. Fast när jag tänker på vart föreningen var för tio år sedan så tycker jag nog att det har gjorts en jäkla resa! Så lite glad kan man nog vara ändå.