Per HApps: Det kanske är en lösning, kontakta ordföranden med ditt förslag. Dock tror jag inte att Janne är intresserad. För övrigt tror jag heller inte att styrelsen drabbats av handlingsförlamning. Däremot tror jag styrelsen inte vågar ifrågasätta förslag och idéer från den verkställande ledningen och att ställa krav på den. Det vill säga TJ, Linkan och Perra.
Pucken: Jag tog med lite film i dagens livesändning från arenan. Ibland glömmer man bort att alla andra inte springer i arenan nu under off-season och att det kan vara kul och se vad som händer där inne. Vi får försöka bjuda på lite ... | Läs mer
För övrigt tror jag heller inte att styrelsen drabbats av handlingsförlamning. Däremot tror jag styrelsen inte vågar ifrågasätta förslag och idéer från den verkställande ledningen och att ställa krav på den. Det vill säga TJ, Linkan och Perra.