Idag kämpad vi iaf tillskillnad i matchen mot MoDo. Idag kom vi t.o.m till några riktigt bra avslut som borde varit mål. Samtidigt, vad hjälper det då man släpper in tre i PP.. Där hjälper iof domarnas bedrövliga nivå till en del då det inte alls borde varit utv för all dessa situationer. och varför i h-e friade domarna sänkningen av Torp ? Helt obegripligt.
NuMo: Förlåt mig när jag säger att all ironi eller form av gliring går mig rakt över huvudet just nu. Jag sitter febrilt och letar med lupp och lykta efter timrås strategi.
Angående nubben: hoppas verkligen föreningen går vidare. Rullar vi på fortsatt med El Nubbo cementerar vi bara känslan av att här i Timrå, här är vi nöjda och rullar på som om det vore 2004 igen.
Treårskontrakten på Lilja och Westy är ... | Läs mer