Fingertoppskänsla! Ställer Riddarn i mål. Perra har tydligen sett något hos Ridderwall som attraherar honom (som hela världen missat). Vi krigar skiten ur oss, utdelningen uteblir. Som vanligt, liksom. Nu skickar man ur Ridderwall dessutom. Det är till att bygga självförtroende inför kvalserien. Per-Erik är en jävla pajas som har noll koll på läget. Absolut noll koll. Fy fan!
Edit: mottagningen kom tillbaka för en kort sekund.
Bara Leksand som gjort mindre mål klart det här inte håller med 32 matcher kvar måste ageras annars kommer det bli ras ner till botten. Utan Johansson Dalle Genborg Didde har vi legat där redan i botten. Totala fiasko värvningar på ... | Läs mer
Nu skickar man ur Ridderwall dessutom. Det är till att bygga självförtroende inför kvalserien. Per-Erik är en jävla pajas som har noll koll på läget. Absolut noll koll.
Fy fan!
Edit: mottagningen kom tillbaka för en kort sekund.