Kongo: Du menar inte då att laget TIMRÅ IK tillhör föreningen?? Kliv fram ur grottan och inse faktum, om inte du ser problemet så rekomenderar jag samtal med bättre kunnande person!!
fredriko74: Grattis till ditt andra svar, som var civiliserat till skillnad från det första. Vill du rädda föreningen eller vill du straffa föreningen? Jag vill det första, vill du också det bör du tänka om. Jag håller inte på ordföranden, klubbdirektören eller någon av fjärdecentrarna. Dessa "straffas" genom att inte väljas om respektive entledigas.
Alla till Ladan i morgon! Nu sluter vi upp oavsett hur besviken man är på vissa individer och på Nubben och hans tvivelaktiga ”livstidskontrakt” strösslade med guld och diamanter. Oavsett hur besviken vi är på Backlund, styrelse eller ... | Läs mer