I dag är det viktigt att plocka bort jämtin o figren. Dom är nycklar för lhc och båda är bra om dom får medgång och båda är ganska lätt psykade med... Dom ska brytas ner ordentlig! I övrigt tror jag att vi har goda chanser att vinna. Lhc's backar är ganska lätt checkade o rätt tröga. Nu kööööör vi!
Känns jobbigt att dom säsongerna då vi potentiellt kunnat vinna något är förbi. 22/23, 23/24, 24/25 skulle ha förvaltats bättre. Nu vart det bara några fina tabellplaceringar och 3 raka slutspelsuttåg. Hemvändarna hade nog hoppats på ... | Läs mer
Dom är nycklar för lhc och båda är bra om dom får medgång och båda är ganska lätt psykade med... Dom ska brytas ner ordentlig! I övrigt tror jag att vi har goda chanser att vinna. Lhc's backar är ganska lätt checkade o rätt tröga. Nu kööööör vi!