mikenomad: Visst är det väl så att man få gå tillbaka till säsongen 2003/2004 för att hitta en timrå-upplaga som tydligt presterar över förväntningar? Det var på Kentas tid dä. Även Kenta hade ju några år i slutet där han inte fick ut lika mycket kräm av laget men dock godkända säsonger. Inför de senaste 3-4 senaste säsongerna har förhoppningarna ju ständigt legat på nivaån att 1+1 ska bli 3, men det har snarare summerats till... typ 1,7 ;-)
sargad: Ja..vi lever rätt högt känslomässigt på några få säsonger före 2005. Därefter har det frånsett några dödsryckningar 2007-2008 varit ganska jobbiga säsonger med en kurva som pekat nedåt.
Montén Python: Hoppas verkligen TS. har lite nya ide'er vad gäller uppspel, hålla i och inte "dumpa puck" i tid o otid. Rörligare PP och inte att han har förutfattade meningar om vilka som skal vara på isen vid PP. Inte vara rädd att ... | Läs mer