Som sagt, Timrå är sedvanligt pigga och fräscha efter ett uppehåll. Gott tecken på att man tränat bra och att det är driv i laget. Skönt också att Norja verkar ha konserverat formen. Man blev ju lite orolig att han skulle göra en Lundström efter den där 'hur känns det att vara bäst i serien?'-artikeln, men några sådana tendenser visar han inte. Skönt!
Patrick Polly: Så var året surströmming avsmakad. Kompletterade med Gammal Norrlands Akvavit och Sarek starköl så var Norrlands temat fulländat. Mjuka klämmor med Oskars strömming, tomat, gul lök och Västerbotten ost. Bara att njuta.. 😋.
Skönt också att Norja verkar ha konserverat formen. Man blev ju lite orolig att han skulle göra en Lundström efter den där 'hur känns det att vara bäst i serien?'-artikeln, men några sådana tendenser visar han inte. Skönt!
Nu är det dags för limtub nr 2.