Smokey: Såg i ett tidigare inlägg här på HS att SMÅLAND försöker ta upp kampen med dig om vem som är Sveriges galnaste hockeysupporter. Kanske dags för ett mästarmöte. Vilken fight det måste bli i så fall. Förslagsvis kan detta avgöras i samband med en TIK-Bergslagenattack mot Jönköping den 30/1. Vad säger du om det?
Det är rent sagt åt helvete! Helt oacceptabelt, oavsett religion, hudfärg, supporter för ett annat lag, är helt ovidkommande. Man går dit för att njuta av idrotten och fördriva några timmar på att göra det man gillar.
Såg i ett tidigare inlägg här på HS att SMÅLAND försöker ta upp kampen med dig om vem som är Sveriges galnaste hockeysupporter. Kanske dags för ett mästarmöte. Vilken fight det måste bli i så fall. Förslagsvis kan detta avgöras i samband med en TIK-Bergslagenattack mot Jönköping den 30/1. Vad säger du om det?